Przygotowanie sali weselnej.

2 komentarze

wyposażenie

W dniu ślubu wszystko powinno być idealne. Zaczynając od sukni panny młodej i stroju pana młodego, a kończąc na doborze muzyki i wystroju sali. Jesteś panną młodą, która chce sama wszystko organizować? A może próbujesz swoich sił w pracy z tym związanej? Jeśli tak, możesz znaleźć tu kilka przydatnych rad.

Kolorystyka.

Sprawa wydaje się dosyć prosta, króluje biel. Jednak czemu by nie włączyć w tę tradycję innych kolorów? Co pasuje do bieli? – wszystko. W miarę dobrego smaku staraj się łączyć barwy. Złote lub srebrne akcenty nie zaszkodzą, a dodadzą odrobinę blasku.

Wyposażenie.

Poza podstawami takimi jak: jedzenie, napoje, stoły i krzesła można dodać coś od siebie. To wyjątkowy dzień i państwo młodzi powinni się czuć jak królowie. Zamiast zwykłych krzeseł gwiazdy wieczoru można umieścić na tronach. Niech w wieczór ich życia poczują się jak królewska para.

Muzyka.

Wiadomo kto jest w tym dniu najważniejszy, ale nie zapominajmy o ludziach, którzy zdecydowali się spędzić z nimi ten dzień. Przed wyborem muzyki najlepiej się upewnić, że zadowolony będzie każdy z gości. Jeśli wyborem jest kapela, najlepiej wybrać taką, która poradzi sobie z różnymi gatunkami muzyki. Wybierając Dj’a warto się upewnić, że jego oferta nie ogranicza się do jednego gatunku.

2 komentarze

  1. Kasia

    Choć do ślubu mam jeszcze daleko, to coraz bardziej skłaniam się ku temu żeby się zająć wszystkim osobiście. Ewentualnie z drobną pomocą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *