Pokoje hotelowe.

2 komentarze

wyposażenie

Otwarcie własnego hotelu to spory krok.
Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, czy jest się w stanie zaspokoić potrzeby gości. Dobrać kolory, meble i różne dodatki by stworzyć przyjemną dla oka, spójną całość. Sprawić by gość czuł się luksusowo i przutulnie.

Meble.

Kolorystycznie dopasowane do siebie i do reszty pokoju. Łóżko jest oczywiście najważniejszym elementem. Głownie to od niego zależy ocena pobytu w hotelu, materac musi być wygodny i odpowiedniej wielkości: 90×200 cm dla pojedynczych łóżek, 140×200 cm dla podwójnych. Łazienka również powinna być dopasowana do potrzeb klienta, więc najlepiej jeśli znajdować się w niej bedzie kabina prysznicowa oraz wanna.

Kolorystyka.

Najlepszym wyjściem będą neutralne, jasne barwy z ciemniejszymi akcentami w dodatkach. Beżowe ściany mogą być dobrym połączeniem z zasłonami w kolorze śliwkowym. Piaskowe ściany zgrają się z granatem. Takich połączeń może być wiele. Jedno jest jednak pewne,  z każdą kolorystyką świetnie się zgra kryształowy żyrandol.

Dodatki.

Ważne by zadbać o dopasowanie do reszty pokoju i stworzenie dobrego nastroju.Sprawdzą się świeczki zapachowe, najlepiej o kojącym zapachu (wanilia, lawenda). Elegancka pościel i dywany również zadbają o efekt wizualny.

2 komentarze

  1. Marcin

    Właśnie wróciłem z pobytu w hotelu. Muszę powiedzieć, że z wystrojem było kiepsko. Może gdyby zastosowali się do tych rad było by lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *