Jaki stolik kawowy do salonu?

2 komentarze

wyposażenie

W ramach umeblowanie salonu stolik kawowy to obowiązkowa kwestia. Siądziemy przy nim wraz z rodziną, ale też przyjmiemy gości. Na rynku znajdziemy szeroki wybór tych mebli, dlatego też możemy mieć pewien dylemat, na jaki stolik się zdecydować. Sprawdźmy zatem, co obecnie jest w modzie.

Stolik kawowy w nowoczesnym stylu

Decydując się na zakup stolika kawowego, musimy pamiętać, że to mebel, który powinien łączyć w sobie funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Zwracamy więc uwagę na wielkość stolika, a także jego wagę. Lekki mebel bez problemu będziemy mogli przestawić w żądane miejsce. W nowoczesnym stylu stawiamy na stoliki wykonane ze szkła, drewna, ale też imitujące materiały takie jak marmur. Lustrzany blat to kolejna nowoczesna propozycja stolika kawowego o ciekawym i oryginalnym designie.

Drewniane stoliki kawowe

Drewno to najbardziej popularny materiał, z którego wykonywane są stoliki kawowe. Drewno jest poza tym ponadczasowym materiałem, a więc decydując się na tego typu stolik, możemy mieć pewność, że nie nigdy nie wyjdzie on z mody. Co więcej, to właśnie drewno świetnie komponuje się z innymi materiałami jak na przykład szkłem, metalem czy betonem architektonicznym.

Stolik kawowy w jednym kolorze

Salon z jednokolorowym stolikiem kawowym to zupełnie ciekawe rozwiązanie dla odważnych. Można zdecydować się na stolik w kolorze zielonym, pomarańczowym, granatowym lub takim, w których posiadamy dekoracje w salonie. Wówczas zapewnimy wnętrzu spójną całość.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *