Industrialny styl we wnętrzu

2 komentarze

aranżacja wnętrz

Jeśli cenisz minimalistyczne dekoracje, jak również stricte warsztatowe meble industrialny styl jest dokładnie dla Ciebie. Sprawdź, co dokładnie możesz wybrać do swojego salonu. Podpowiadamy jak go zaaranżować, aby zaakcentować surowy styl?

Jakie kolory i materiały?

Barwami, które dominują w industrialnym stylu są szarości, czerń oraz brązy. Równie cenną barwą jest ceglasta i wszystkie odcienie czerwieni, którą łączyć można z powyższą kolorystyką. Poza tym w dodatkach można używać wszelkich akcentów kolorystycznych, dlatego loftowy styl podoba się nie tylko panom, ale tez paniom ceniącym różnobarwne wariacje w salonach.

Co z dodatkami w stylu industrialnym?

Industrialne aranżacje to zupełnie minimalistyczny wystrój. W tym wypadku nie można przesadzić z ilością dodatków i dekoracji. Jeżeli zależy Ci na przemysłowym stylu, wszelkie bibeloty będą musiały pójść w odstawkę. Gwarancją dobrze prezentującego się salonu w loftowej aranżacji jest fototapeta z którąś z metropolii. Inspirować można się pomysłami z różnorodnych stron internetowych. Co więcej, równie dobre są też indywidualne pomysły na surowy wystrój domowych wnętrz.

Materiały wykończeniowe

Wiemy już, że industrialne wnętrza muszą być utrzymane w chłodnej kolorystyce. Jedyne, w czym można poeksperymentować to różnorodne barwy dodatków. Jeśli chodzi o materiały, królują tutaj beton, kamień, metal oraz szkło. Te można w swoich aranżacjach łączyć zupełnie dowolnie tak, jak tylko nam się podoba.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *